پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

تجاوز وحشیانه به دختر 18 ساله قبیله

به‌دستور دادگاه قبیله‌ای در شهر مروالا در پاکستان یک دختر ۱۸ ساله پاکستانی مورد تجاوز گروهی قرار گرفت.

در حالی این جرم وحشیانه اتفاق می‌افتاد که حدود یک هزار نفر از مردم شهر و پدر آن دختر جوان نظاره‌گر آن بودند.در این تجاوز گروهی که توسط ۴ مرد صورت گرفت در حالی که دختر و پدر با گریه و التماس از آنان درخواست بخشش می‌کردند اما با حضور مردم و جلوی دیدگان پدر به دختر ۱۸ ساله تجاوز شد.

 طبق گزارشهای منتشر شده برادر 11 ساله این دختر که نوجوانی از قبیله گوجار میباشد با دختری از قبله ماسوتی که از لحاظ اجتماعی بالاتر ازقبیله او بود رابطه برقرار کرده و مردم شهر آنان را در حال قدم زدن در شهر مشاهده کرده بودند و گزارش آن را به گوش قبیله رسانده اند. دادگاه قبیله‌ای وابسته به قبیله ماسوتی برای انتقام از این کار نوجوان طبق قواعد عرفی حاکم در پاکستان دستور داد که باید خواهر آن پسر ۱۱ ساله در میان عموم مردم شهر و حضور پدر آن دختر مورد تجاوز گروهی مردان قبیله قرار گیرد تا به این طریق اعتبار و شرف خود را در جامعه برگردانند و به سزای اعمال خود برسند.

گفتنی است که این شیوه طبق عرف برخی قبایل پاکستان، حق عرفی و قانونی افراد برای ستاندن شرف و حیثیت خود در جامعه می باشد. طبق گزارش سازمان حقوق بشر سالیانه ده‌ها جرم اینچنینی در جامعه پاکستان اعمال می‌شود که دولت و نیروهای امنیتی با وجود اطلاع قبلی در صدد منع اعمال آنها نیستند و به سادگی با این موضوع برخورد میکنند.

——————————————————————————————————————

اخبار تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,خبر تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,دانلود جديد ترين اخبار تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,اخبار جديد تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,بهترين اخبار تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,سايت اخبار تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,خبر هاي تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,اخبار جديد تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,خبر جديد درباره تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,خبر  تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,خبر توپ تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,خبر تازه تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,خبر واقعي تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,آخرين اخبار تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,آخرين خبر تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,آخرين خبر درباره تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,واقعه تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,خبر تلخ تجاوز وحشيانه به دختر 18 ساله,

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار