پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

تصویری قدیمی و دیده نشده از رهبر انقلاب

تصویری قدیمی و دیده نشده از رهبر انقلاب

معاون اول رئیس جمهور در صفحه شخصی اش عکسی از رهبر انقلاب و شهید جهان آرا منتشر کرد و در این پست فوت پدر گرامی شهید جان آرا را نیز تسلیت گفت.
متن منتشر شده :

انالله وانااليه راجعون
امروز صبح خبر تلخ رحلت مرد بزرگوار، ابوالشهداء ، يار و ياور محرومان و پشتيبان مردم خرمشهر قهرمان، از بيمارستان قلب تهران منتشر شد و موجى از اندوه را دربين همه اقشاراز جامعه ايثارگران تا آحاد ملت شريف ايران بوجود آورد . جهان آراء از جمله كسانى بود كه نميتوان او را يك تن شمرد كه سطح عمل صالح او بحدى بود كه او يك جماعتى بود براى اين ملت ، او بتنهايى يك لشكر بود. خستگى ناپذيرى ، از خودگذشتگى ، پايمردى در راهى كه قدم ميگذاشت ، از ويژگيهاى آن مرد بزرگ بود.
در خدمت به محرومان و براى تهيوع امكانات ، براى آغاز زندگى زوج هاى جوان ، سر از پا نميشناخت . قرض الحسنه را قرض دادن به عيال الله ميدانست و اين سنت حسنه را ترويج ميكرد. براى ايجاد اشتغال براى جوانان دل مي سوزاند و از هيچ كوششي فروگذار نميكرد .
از اغاز نهضت اسلامى ايران در كنار روحانيت و در لواى پرچم امام خمينى ره عليه گام برداشت و فرزندان رشيدى تربيت كرد كه، پيش از پيروزى انقلاب اسلامى ايران او و همه جهادگران را در مبارزه عليه رژيم منحوس شاهنشاهى ، وپس ازپيروزى انقلاب اسلامى ، در دفاع مقدس ، ودر مقابل هجمه دشمن بعثى صهيونيستى، همراهى كرده وجانهاى پاك خود را تقديم انقلاب اسلامى ايران و راه سرخ شهداء وصلحاكردند . اما او همچنان بزرگوارانه و متواضعانه خود را مديون اين راه واين آرمان ميدانست و همگان را به ايثار فراميخواند. انگار نه انگار كه او پدر سه شهيد از فرزندان و دهها شهيد در خانواده بزرگ جهان آراء بود.
محمد او، در دفاع از هر وجب از خاك خرمشهر و مرزهاى ايمان وانديشه پاك اين ملت، جان فشاند، وشرح حال او و يارانش ، نواى ماندگارى شد بر زبان مردم مظلوم خرمشهر و همه مردمان اين سرزمين . ” ممد نبودى ببينى شهر آزاد گشته ” زمزمه عاشقان شهداء ايران ، تا ابد در فرهنگ اين ملت جاودان خواهد ماند، همانطوركه كه ياد و نام بزرگمردانى چون ابوالشهداء جهان آراء ، در تاريخ اين ملت جاودان خواهد ماند. خدايش اورا در جوار رحمت خويش و در كنار انبياء و اولياء و شهداء و صديقين وصلحاء و محسنين و ابرار قرار دهد، كه او از همه اين گلستان گلها و غنچه هايى همراه داشت.
اينجانب مصيبت وارده ، ارتحال ان بزرگمرد . “جهان آراء كبير” را بهمه ملت ايران ، خانواده هاى شهداء و ايثارگران ، بويژه به خوزستانى ها و خرمشهرى هاى عزيز و على الخصوص به خاندان بزرگ جهان آراء و خانواده هاى وابسته و فاميل تسليت عرض نموده براى همگان صبر و اجر از درگاه ايزد سبحان مسئلت دارم .

6g1pc1y8lqbxv0wjjbbr

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار