پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

تصویری پسری که با دهانش نقاشی میکشه

تصویری پسری که با دهانش نقاشی میکشه

او از زبان خود به‌عنوان قلم‌موی نقاشی استفاده می‌کند و با زدن آن در رنگ‌های آکریلیک و کشیدن روی بوم نقاشی، چهر افراد و دیگر آثار هنری را نقاشی می‌کند.

نیک استوبرل ۲۶ ساله، اخیراً رکورد بلندترین زبان دنیا را به نامِ خود کرد. بلندای زبان وی از نوک تا لب ۳٫۹۷ اینچ است. شاید بسیاری از اطراف به همین لقب مهم در گینس اکتفا کنند اما نیک باور دارد اگر از این هدیه خداوند برای بهبود

شرایط بشر یا کاری مثبت استفاده نکند، ارزش دیگی ندارد. او می‌گوید: این زبان موهبتی است که باید به‌درستی از آن استفاده کنم.

او از زبان خود به‌عنوان قلم‌موی نقاشی استفاده می‌کند و با زدن آن در رنگ‌های آکریلیک و کشیدن روی بوم نقاشی، چهره افراد و دیگر آثار هنری را نقاشی می‌کند.

استوبرل تاکنون نقاشی‌های بسیار زیادی را بدین طریق به تصویر کشیده است اما معروف‌ترین آن‌ها تابلوی «سگ آبی غول‌پیکر» است که کشیدن آن ۶ ساعت زمان برد.

نیک که در اصل به‌عنوان یک کمدین سرپایی تند زبان (standup comedian) امرارمعاش می‌کند، پس از دیدار با یک نقاش هندی زبان به حرفه نقاشی با زبان علاقه‌مند شد.

او می‌گوید: وقتی این هنرمند هندی درباره حالت تهوعی صحبت کرد که در زمان فروکردن زبان در رنگ به انسان دست می‌دهد، این ایده به ذهنم خطور کرد که زبانم را با ساران (یک نوع پوشش الیافی) بپوشانم.
406171_759

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار