پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک,عکس جنجالی اشکان دژاگه,فیس بوک اشکان دژاگه

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک,عکس جنجالی اشکان دژاگه,اشکان دژاگه خواستار آزادی در ایران شد,اشکان دژاگه و پست منشوری در فیس بوک,اشکان دژاگه و جنجال آزادای.

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک        . . . Ashkan Dejagah

.

.

عکس جنجالی اشکان دژاگه در فیس بوک

.

 

.

.

کامنت‌ها و پست‌های طرفداران اشکان دژاگه بازیکن محبوب تیم ملی فوتبال از یک‌ عکس شروع شد و به سمت این بازیکن در حال شوت شدن است. در صفحه‌ی فیسبوک منسوب به اشکان دژاگه عکسی منتشر شده که تعجب بسیاری از طرفداران فوتبال و‌ کاربران شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته است.

.

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک,عکس جنجالی اشکان دژاگه,اشکان دژاگه خواستار آزادی در ایران شد,اشکان دژاگه و پست منشوری در فیس بوک,اشکان دژاگه و جنجال آزادای.

عکس پرچم‌ جعلی و مربوط به دوران شاهنشاهی با شعارهای حساسیت برانگیز واکنش‌های مثبت و منفی بسیاری از طرفداران دژاگه را در پی داشته، تا جایی که عده‌ای از کاربران صفحه منسوب به اشکان را با اشک ترک کردند.

.

بعد از اینکه اخباری در خصوص عکسی جنجالی منتسب به فیسبوک اشکان دژاگه در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شد، دژاگه گفت: “من در فیسبوک هیچ صفحه‌ای ندارم” این حرف وی باعث تعجب بسیاری از هوادارنش نیز شد، که چرا اشکان دژاگه تا قبل از این ماجرا جعلی بودن صفحه را بیان نکرده بود!!!

.

بعد از همه گیر شدن این خبر این پست از صفحه اشکان دژاگه پاک شد !!!

.


.

.

جنجال اشکان دژاگه در فیس بوک,عکس جنجالی اشکان دژاگه,اشکان دژاگه خواستار آزادی در ایران شد,اشکان دژاگه و پست منشوری در فیس بوک,اشکان دژاگه و جنجال آزادای,اشکان دژاگه و آزادی یواشکی,اشکان دژاگه جنجال آفرید,تصویر جنجالی و خفن از اشکان دزاگه,فیسبوک اشکان دژاگه

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار