پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

جنجال فرزاد حسنی با زهرا عاملی

جنجال فرزاد حسنی با زهرا عاملی,عشق دوم فرزاد حسنی,فرزاد حسنی

جنجال فرزاد حسنی با زهرا عاملی,عشق دوم فرزاد حسنی,فرزاد حسنی و زهرا عاملی,رابطه فرزاد حسنی و زهرا عاملی,رابطه زهرا عاملی و فرزاد حسنی,عکس زهرا عاملی و حسنی .

جنجال جدید فرزاد حسنی با خانوم زهرا عاملی      . . . Farzad – Zahra

.

فرزاد حسنی در حالی خانم عاملی را روی خط برنامه رادیویی‌ اش «موسیقی من» آورد

که مدتی پیش تقدیم کردن یک ترانه از طرف خانم شاعر به آقای مجری دردسرساز شده بود . . .

.

.

جنجال فرزاد حسنی و زهرا عاملی

.

.

.

 فرزاد حسنی کوتاه نمی‌آید! مجری ماجراجوی رادیو و تلویزیون که بعد از اختتامیه جشنواره فجر با انتقاد به مهران مدیری خبرساز شده بود، در روزهای گذشته هم به خاطر کل‌کل با فردوسی‌پور روی جلد روزنامه‌ها رفت و هم مصاحبه‌اش با زهرا عاملی ترانه‌سرا موج درست کرد.

.

عکس زهرا عاملی عشق دوم فرزاد حسنی,عکس جدید زهرا عاملی.

حسنی البته بعدتر این جمله را که «فردوسی‌پور شانس آورد من ورزشی نیستم.» شدیدا تکذیب کرد، اما حرف‌های خانم عاملی و اعتراف به این که همسر دوم شوهر خودش است و ترانه «عشق دوم» را هم با همین انگیزه سروده و به احسان خواجه‌امیری داده، همچنان در فضای مجازی بازتاب دارد. فرزاد حسنی در حالی خانم عاملی را روی خط برنامه رادیویی‌اش «موسیقی من» آورد که مدتی پیش تقدیم کردن یک ترانه از طرف خانم شاعر به آقای مجری دردسرساز شده بود؛ دردسری که حسنی سعی کرد با یک متن سنگین و محترمانه و یک شعر کوتاه به آن پاسخ دهد…

.


 .

شعر زهرا عاملی برای فرزاد حسنی در عکس زیر آمده است:

.

جنجال فرزاد حسنی با زهرا عاملی,عشق دوم فرزاد حسنی,فرزاد حسنی و زهرا عاملی,رابطه فرزاد حسنی و زهرا عاملی,رابطه زهرا عاملی و فرزاد حسنی,عکس زهرا عاملی و حسنی.

 تماشاگران امروز

.


.

.

جنجال فرزاد حسنی با زهرا عاملی,عشق دوم فرزاد حسنی,فرزاد حسنی و زهرا عاملی,رابطه فرزاد حسنی و زهرا عاملی,رابطه زهرا عاملی و فرزاد حسنی,عکس زهرا عاملی و حسنی,جنجال های جدید فرزاد حسنی,فرزاد حسنی بازهم جنجال افرید,مجری جنجالی تلویزیون و رادیو اینبار با زهرا عاملی,فرزاد حسنی و زهرا عاملی خانوم,جنجال فرزاد حسنی با زهرا عاملی عشق دوم با عکس,عکس فرزاد حسنی و زهرا عاملی,عکس جدید زهرا عاملی عشق دوم فرزاد حسنی,زهرا عاملی کیه,زهرا عاملی متاهل است,شوهر زهرا عاملی,zahra amelli,اینستاگرام زهرا عاملی و فرزاد حسنی

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار