پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

حال فعلی رضا ایران منش چطور است؟؟؟

407865_936

حال فعلی رضا ایران منش چطور است؟؟؟

یکی از بستگان نزدیک رضا ایرانمنش حال عمومی‌ این بازیگر سینما و تلویزیون را رضایت‌بخش توصیف کرد و گفت: آقای ایرانمنش نسبت به دو روز اخیر حالش رو به بهبود است و اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیماستان آتیه تحت نظر پزشک است اما فعلا نمی‌تواند خیلی صحبت کند و باید بیشتر استراحت کند.

او ادامه داد: خوشبختانه خطر رفع شده و مشکل برطرف شده است. با توجه به اینکه آقای ایرانمنش از روز پنج‌شنبه در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شده‌اند، هنوز مشخص نیست که چه زمان به بخش منتقل و از بیمارستان مرخص شوند؛ چراکه ایشان فعلا تحت نظر پزشک هستند.

وی سپس از رسانه‌ها و افرادی که رضا ایرانمنش را می‌شناسند گلایه کرد و گفت:‌ متأسفانه این معضل ما ایرانی‌هاست که وقتی یک نفر بیمار می‌شود و یا خدایی ناکرده فوت می‌کرد اظهار ناراحتی می‌کنند و به سراغش می‌آیند؛ در حالی که نباید این‌طور باشد. ما گله‌مندیم از آن‌هایی که آقای ایرانمنش را می‌شناسند اما وقتی وی در بیمارستان بستری می‌شود سراغش را می‌گیرند. خدایی ناکرده اگر ایشان فوت کرده بودند همه اظهار ناراحتی می‌کردیم، خوشبختانه او زنده است و حالش خوب است اما ناراحتیم از اینکه برخی افراد زمانی که آقای ایرانمنش حالش بد می‌شود و به بیمارستان منتقل می‌شود می‌آیند و در حالت بیماری از او عکس می‌گیرند و سراغش را می‌گیرند، در حالی که ما اصلا راغب نیستیم که در چنین حالی از او عکس گرفته شود.

رضا ایرانمنش – بازیگر سینما و تلویزیون – پنج‌شنبه، نهم مهرماه دچار حمله قلبی و به بیمارستان منتقل شد و اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان آتیه تحت نظر است.

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار