پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

حمله دوباره علیپور به قلعه نویی؛ هجوم به استقلال از جناح راست!

طرح دوباره داستان احمد جمشیدیان و محمدمهدی نظری در گفتگو با همشهری جوان انگار دوباره یک تهدید است، از سوی دبیر نهادی که کارش تهدید نیست.

سیل نمی‌آید اما وعده سیل را گهگاه می‌شنویم، نه گهگاه بلکه سر بزنگاه. اگر استقلال در کورس قهرمانی است، اگر استقلال در آستانه یک بازی سرنوشت‌ساز در لیگ قهرمانان آسیاست، می‌توانید منتظر باشید تا سیل خبری برسد.

اول بار علیپور، دبیر ستاد مبارزه با تخلفات حرفه‌ای فوتبال درباره سیل حرف زد و با ادبیاتی تهدیدآمیز خطاب به امیر قلعه‌نویی گفت اگر درباره‌اش حرف بزند، سیل او را می‌برد.

پاسخ قلعه‌نویی اما کمتر از حرف‌های علیپور تند نبود: «سیل آمده که این آقایان به فوتبال آمده‌اند.»

علیپور اما در پاسخ به قلعه‌نویی سکوت کرد، سکوتی که عصبانیت قلعه‌نویی را در پی داشت. سکوت علیپور به بهانه شرایط حساس استقلال در لیگ قهرمانان آسیا با واکنش قلعه‌نویی توام شد. قلعه‌نویی خواستار فاش‌گویی بود اما علیپور باز هم بهانه‌ای برای سکوت داشت، شرایط حساس در لیگ قهرمانان آسیا.

حالا اما وقتی استقلال در روزهای سرنوشت‌سازی است، باز هم علیپور وارد ماجرا می‌شود. طرح دوباره داستان احمد جمشیدیان و محمدمهدی نظری در گفتگو با همشهری جوان انگار دوباره یک تهدید است، از سوی دبیر نهادی که کارش تهدید نیست بلکه کارش بررسی و حرف زدن با سند و مدرک است، نه بدون استناد.

علیپور اما بدون استناد کد می‌دهد و جریان می‌سازد، جریانی که می‌تواند ذهن یک تیم را آشفته کند. پرسش کلیدی این است که اگر آن دو بازیکن مد نظر علیپور تخلفی مرتکب شده بودند، چرا در آغاز فصل مجوز بازی گرفتند و اگر مجوز بازی‌شان صادر شده، این یادآوری‌های گهگاهی چه معنایی دارد؟

علیپور همیشه وقتی به یاد این ماجراها می‌افتد که استقلال یا در کورس قهرمانی است یا در لیگ قهرمانان آسیا باید بازی کند و این برخلاف همان ادعاست، ادعای حفظ آرامش یک تیم که نماینده ایران است، همان ادعای قدیمی حجت‌الاسلام علیرضا علیپور.

دبیر ستاد مبارزه با تخلفات حرفه‌ای تجربه پروژه‌های جنجالی را دارد، می‌داند جنگ روانی چیست و در چه مقطعی به یک تیم آسیب می‌رساند اما به رغم این دانسته ها، استقلالی‌ها وقتی می‌توانند مخاطب حرف‌های علیپور باشند که تیم شان روزهایی سرنوشت ساز را پیش رو دارد.

این آیا شبهه برانگیز نیست؟ فوتبال ایران به فوتبالی تبدیل شده که جنگ‌های خبری در آن تعیین کننده‌اند، آنچنان که تیم‌ها انگار کشتی‌هایی هستند غرق در دریای خبر. در این فوتبال هستند کسانی که قاعده این بازی را یاد گرفته‌اند، با خبر می‌زنند و جالب آنکه می‌گویند و نمی‌گویند.

این حمله‌ای به استقلال بود اما از جناح راست. منتظر حملات بعدی هم باشیم؟ استقلال دوباره روزهایی را پیش رو دارد که محصول یک فصلش را باید برداشت کند.
اخبار ورزشی – ایران ورزشی

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار