پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

دانلود نرم افزار GridinSoft Trojan Killer 2.2.7.5

دانلود نرم افزار GridinSoft Trojan Killer 2.2.7.5

GridinSoft تروجان قاتل 2.2.7.5 | 81.02 MB

تروجان قاتل طراحی شده است به طور خاص برای غیرفعال / حذف تروجان بدون داشتن کاربر به صورت دستی فایل های سیستم و یا رجیستری را ویرایش کنید. این برنامه همچنین حذف تغییرات سیستم اضافی برخی از تروجان انجام است که توسط برخی از آنتی ویروس اسکنر استاندارد استفاده کنه. تروجان قاتل اسکن تمام فایل های لود شده در زمان بوت را برای ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها، تروجان ها از راه دور دسترسی، کرم های اینترنتی و تروجان های دیگر. تروجان قاتل کار در زمینه سیستم های امنیتی برای اطمینان از ایمنی برای سیستم های کامپیوتری. ما پیشنهاد می کنیم محصولات به کمک شما از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مزاحم، تروجان ها و دیگر ابزار خشن، خلاص شوید. این بسیار مهم است برای بازگرداندن کنترل بر روی کامپیوتر شما را در اسرع وقت و اجازه نمی دهد هر کسی که برای استفاده از داده های خود را.

این بسیار مهم است برای بازگرداندن کنترل بر روی کامپیوتر شما را در اسرع وقت و اجازه نمی دهد هر کسی که برای استفاده از داده های خود را.

ابزارهای اضافی

• تنظیم مجدد اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی / شروع / جستجو صفحه تنظیمات
برخی از برنامه های تروجان ایجاد تغییرات به اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی، شروع و صفحه تنظیمات جستجو به منظور دوباره مستقیم مرورگر وب به وب سایت های مختلف.

این ابزار، برنامه صفحات صفحه اصلی / شروع / جستجو به طور پیش فرض استاندارد بازنشانی کنید. بعد از آن شما می توانید به صورت دستی خود را تنظیم مجدد صفحه اصلی به وب سایت خود را از انتخاب (و یا ترک آن “خالی”، به طور پیش فرض).

• بازگرداندن فایل میزبان
میزبان فایل ویندوز یک فایل متنی است که فروشگاه ها آدرس وب سایت است. فایل را می توان برای افزایش سرعت دسترسی به وب سایت های شما اغلب بازدید – توسط دانستن نام وب سایت (به عنوان مثال microsoft.com) با آدرس DNS آن، مرورگر وب می تواند وب سایت با سرعت بیشتری به عنوان آن را ندارد به پرس و جو نام DNS پیدا سرور.

برخی از برنامه های تروجان اضافه کردن ورودی به این تصویر، به هر دو مانع از دسترسی به وب سایت های (معمولا مربوط به امنیت و یا وب سایت های شرکت آنتی ویروس)، و یا دوباره مستقیم دسترسی به وب سایت های مورد انتخاب خود.

• تنظیم مجدد سیاست های به روز رسانی ویندوز
برخی از برنامه های تروجان تلاش برای جلوگیری از به روز رسانی ویندوز در حال اجرا، و مانع دسترسی به بازنشانی ویندوز به روز رسانی های صفحه بری از گزینه های به روز رسانی ویندوز بر روی صفحه نمایش پیکربندی به روز رسانی.

این ابزار، برنامه تنظیمات فعلی به روز رسانی ویندوز را چک کرده و آنها را اصلاح که در آن لازم است.

دانلود نرم افزار با لینک مستقیم

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار