پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

دانلود نرم افزار Imagisizer Pro 2.1.3.7 Portable

دانلود نرم افزار Imagisizer Pro 2.1.3.7 Portable

Imagisizer تغییر سایز  تصاویر2.1.3.7 قابل حمل | 3.3 MB

تغییر اندازه تصاویر متعدد با استفاده از یک مجموعه گرافیکی پیچیده می تواند مشکل و خسته کننده. Imagisizer سریع و آسان به استفاده از راه حل نرم افزاری است که می تواند کمک به کاربران تغییر اندازه و تبدیل عکس ها و یا تصاویر متعدد در یک بار است. نرم افزار طراحی شده است تا به راحتی و به سرعت تغییر اندازه و یا تبدیل چند JPG، PNG، BMP و یا GIF فایل ها در همان زمان، و همچنین اضافه کردن نوشته و متن به خروجی. به منظور به عنوان کاربر پسند که ممکن است، ویژگی های برنامه یک جادوگر کوتاه که از طریق فرایند تغییر اندازه و تبدیل راهنماهای کاربران.

گام اول است با اضافه کردن فایل های که نیاز به پردازش می شود. در واقع می توان های مختلف و یا فایل ها، پوشه ها و همچنین با کشیدن و رها کردن آنها را به پنجره اصلی برنامه اضافه کنید. هنگامی که این مرحله کامل است، کاربران بیشتر می توانید با چک کردن جعبه های بعدی را به آدرس خود را انتخاب کنید که از فایل ها را به واقع روند. آنها همچنین می توانند برای حذف تمام فایل های سازمان ملل متحد بررسی از صف پردازش را انتخاب کنید.

هنگامی که آنها با انتخاب خود راضی هستند، آنها می توانند به مرحله بعدی از جادوگر حرکت می کند.

در اینجا کاربران می توانند بین چند اندازه های از پیش تنظیم شده برای فایل های خروجی را انتخاب کنید، یا آنها می توانید اندازه های سفارشی خود را تعریف کنیم. کاربران همچنین می توانند فرمت فایل های خروجی، مقصد خود را انتخاب کنید، و یا اینکه آیا برای اضافه کردن نوشته و متن یا نه.

پس از پیکربندی گزینه های تبدیل، کاربران می توانند با کلیک بر روی ‘Imagisize آن!’ دکمه برای تغییر اندازه تصاویر خود را.

چند ویژگی های اضافی مفید
این برنامه همچنین از چند ویژگی های اضافی راحت است. این قابلیت و توانایی تبدیل فایل های، دانلود فایل ها به طور مستقیم به فیس بوک، اعمال فیلتر های و تنظیم تصاویر ‘DPI تنظیم، وضوح و یا اشباع می باشد. این برنامه همچنین می تواند تصویر یا متن نوشته و متن اعمال می شود.

همه این ویژگی های اضافی را می توان از مرحله دوم از جادوگر در بالا ذکر شد قابل دسترسی است.

نتیجه
این است آسان برای استفاده، راحت و سریع نرم افزار است که می تواند به شما کمک کند تغییر اندازه و یا تبدیل تصاویر خود را و ارسال آنها را به فیس بوک.

تغییرات :
متن و تصویر نهان نگاری، فیلترها، ذخیره تنظیمات، آپلود به فیس بوک، اشباع، تاری، تیز کردن، پیش نمایش تنظیمات چندگانه در پنجره های جداگانه.

دانلود با لینک مستقیم

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار