پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

درگیری بازیکن تراکتور در رختکن

درگیری بازیکن تراکتور در رختکن

سعید آقایی بازیکن سرباز تراکتورسازی که مدت سربازی اش به تازگی تمام شده و بنا به تصمیم مسئولان دو باشگاهتراکتورسازی و گسترش فولاد قرار است تا پایان فصل تیم تراکتورسازی را همراهی کند امروز و بعد از پایان بازی در رختکنتیمش با صدایی بلند و با دادن الفاظ رکیک به مشخص نشدن وضعیت قراردادش اعتراض کرد و در رختکن داد و بیداد شدیدی راه انداخت تا صدای اعتراض وی به حدی برسد که نظر خبرنگاران به رختکن جلب شود و همه خبرنگاران این موضوع را سوژه اخبار خود کنند.
بنا به گزارش آکاایران : سعید آقایی نسبت به عدم تمدید قراردادش معترض بود و به در رختکن نیز لگد محکمی وارد کرد. وی هنگام عبور از میکسون ورزشگاه الفاظ رکیکی نیز سر داد.
این بازیکن تراکتورسازی در هنگام سوار شدن به اتوبوس نیز بسیار معترض بود و ساک ورزشی خود را در اتوبوس گذاشت و دوباره پیاده شد و به رختکن تیم رفت و این بار سرپرست تراکتورسازی وی را تا اتوبوس باشگاه همراهی کرد.
ذوالفقاری سرپرست تراکتورسازی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: درگیری خاصی در رختکن پیش نیامد فقط سعید آقایی به قراردادش معترض بود که اصلا ربطی به او ندارد چراکه مسئولان دو تیم تراکتورسازی و گسترش تصمیم گرفته اند وی تا پایان فصل در تراکتورسازی بماند.

منبع : آکاایران

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار