پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

زمانی که انگشتان خود را می شکنید چه میشود ؟

یک سابقه طولانی وجود دارد  که ترک خوردگی پنجه خود را می تواند به شما آرتریت را.صدای قطعا ممکن است باعث مردم در اطراف شما به انقباض غیر ارادی ماهیچه ، اما آنچه که ساخت آن صداهای است و آن را در واقع برای شما بد؟

آیا ترک خوردگی پنجه خود را برای شما بد؟

شما ممکن است لرزاندن و تکان دادن زمانی که شما مشترک کرک، و شما همچنین ممکن است آزادی را حس کند. اگر آن لطمه می زند زمانی که شما آن را انجام، و سپس شما باید از آن اجتناب و به دکتر مراجعه کنید. اما در غیر این صورت، است popping پنجه خود را (و یا پشت خود را و یا شانه ها) برای شما بد؟ احتمالا نه.

چرا پنجه پاپ؟ در مفاصل، یک فضای پر از چیزی به نام مایع سینوویال که باعث کاهش اصطکاک در مفاصل خود را هنگامی که شما حرکت وجود دارد. مایع کار می کند مانند یک روان کننده و حاوی گازهای (اکسیژن، نیتروژن، و دی اکسید کربن).

هنگامی که شما موسیقی پاپ یک مشترک، شما دراز است که فضای بین استخوان. که فضا در حال گسترش ایجاد فشار منفی، مانند یک خلاء، که بمکد مایع سینوویال به فضای کشیده می شود. آن را به شکل حباب. و فروپاشی حباب، همان چیزی که شما می شنوید.

به منظور جلوگیری از بند انگشت همان دوباره، شما باید حدود 20 دقیقه صبر کنید تا گازهای به مایع بین مشترک بازگشت. اغلب شما موسیقی پاپ یک مشترک، شل تر آن می شود. شل تر آن می شود، آسان تر آن است که پاپ از در آینده است.

اما این است که اولین نشانه قریب الوقوع مشکل و آرتریت آینده لقی؟ به احتمال زیاد نه. یافته های در نظر بگیرید دونالد آنگر ، مسلما محقق اختصاصی ترین ترک خوردگی بند انگشت. در دوران نوجوانی خود، پس از مادرش به او هشدار عادت او را به آرتریت را، او با توجه به لس آنجلس تایمز 2009 آغاز شده ترک خوردگی پنجه خود را به نام علم،  داستان . او ادامه داد: موسیقی پاپ مفاصل در انگشتان دست خود را برای بیش از 60 سال – اما تنها در دست چپ خود را. او دست راست به سمت چپ دست نخورده به عنوان یک مقایسه. و آزمایش خود دهه خود را نشان می دهد هیچ آرتریت در هر دو دست.

اگر چه او فقط یک مطالعه موردی، بیشتر منابع پزشکی با یافته آنگر که هیچ ارتباط بین ظاهر پنجه و آرتریت شما وجود دارد به توافق برسند. 2010 مطالعه از 215 نفر که سابقه ترک خوردگی بند انگشت است یک عامل خطر برای ابتلا به آرتریت در دست نیست. (با کمال تعجب، کسانی که پنجه های خود را ترک نمی نرخ کمی بالاتر از ورم مفاصل از کسانی که داشتند.) 1975 در مقیاس کوچک مطالعه از بیماران در خانه سالمندان نیز هیچ همبستگی.

یکی 1990 مطالعه از 300 نفر را پیدا است که پنجه ترک خوردگی در طی یک دوره زمانی طولانی منجر به دست تورم و قدرت گرفتن کاهش می یابد، اما هر پژوهش پیگیری بر روی آن وجود نداشته است.

صدای شما شنیدن نیست ممکن است ترک های مشترک در تمام

ترک خوردگی مشترک اغلب می تواند با خوراکی تاندون صدا را زمانی که آنها بین عضلات و یا بیش از استخوان اسلاید اشتباه باشد. تاندون مانند باندهای لاستیکی کشیده بین عضلات و استخوان ها برای اتصال دو کار می کنند. هنگامی که یک حرکت مفاصل، تاندون به سرعت جرقه بزند بیش از آن و گاهی اوقات می تواند یک صدای گردانندگان سایت را. این مشترک به شنیدن این صداها در زانو و مچ پا زمانی که شما از نشسته به ایستاده، و یا بالعکس، و یا زمانی که شما در حال راه رفتن به بالا یا پایین پله ها بروید.

همچنین یکی دیگر از دلایل گردانندگان سایت مشترک، به نام کریپتوس وجود دارد. این صدا، مخرب، الماس که شما ممکن است بشنوی وقتی یک استخوان در برابر غضروف حرکت می کند، بافت شرکت به عنوان یک اتصال در بسیاری از مکان ها در بدن استفاده می شود. کریپتوس اتفاق می افتد اغلب در زانو، بی ضرر است، و اغلب به عنوان صدایی و احساس توصیف “ترد.”

شما باید در مورد این خوراکی یا خرد برای تلفن های موبایل نگران نباشید مگر اینکه آنها آغاز شده اتفاق می افتد بعد از آسیب و یا با درد همراه است. آنها فقط بدن شما کار خود را انجام دهد .

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار