پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

زندگی جالب خانواده ای اهل تنسی بدون خرید در طی یک سال +تصاویر

0htc6d2u42fm9pyi8h6

زندگی جالب خانواده ای اهل تنسی بدون خرید در طی یک سال +تصاویر

خانواده ای اهل تنسی، در طی یک سال تمام تنها به خرید مایحتاج حیاتی بسنده کرده و از خرید هرگونه لباس، وسیله های متفرقه، اسباب بازی و وسایل الکترونیک و خریدهای زندگی امروزه امتنا کردند و جالب است که دو فرزند کوچکشان حتی متوجه این موضوع نیز نشدند.

به گزارش پرشین وی اسکات و گبی دانمیلر تصمیم گرفتند به مدت یک سال هیچ گونه از اقلام غیرحیاتی را نخرند، چرا که احساس کردند اهمیت اصلی زندگی را به دست فراموشی سپرده اند.

 زندگی عجیب و بدون خرید یک خانواده در طی یک سال

زندگی عجیب و بدون خرید یک خانواده در طی یک سال

آنها این مسئله را از فرزندانشان ادری پنج ساله و جک هفت ساله پنهان کردند و آنها نیز این تغییر را متوجه نشدند به جز آنکه متوجه شدند والدین شان زمان بیشتری را با آنها سپری می کنند و از این موضوع خوشحال بودند.

آقا و خانم دانمیلر دریافتند که زندگی پرمشغله آنها باعث شده به جای آنکه به خانواده فکر کنند تنها به فکر این هستند که چه چیزی باید بخرند و تاکنون صاحب چه چیزی شده اند.

بنابراین این زوج از اول ژانویه 2013 تصمیم گرفتند تنها خریدهایی را انجام دهند که به گزارش پرشین وی درطی آن یک سال به آن احتیاج خواهند داشت، همانند خواروبار و پرداخت قبض گاز ولی خرید لباس را از برنامه خود حذف کردند.

zwl2raih26ur31kitk50

زندگی عجیب و بدون خرید یک خانواده در طی یک سال

آنها توافق کردند که در صورت نیاز ، آنها همیشه می توانند چیزهایی که خراب شده را تعمیر کنند، مگرآنکه خرید آن ارزان تر از تعمیر آن تمام شود. همچنین هدیه های مورد نیاز برای مناسبت ها نیز محدود به یک تجربه خانوادگی و یا نوعی پرداخت خیرخواهانه شد.

آقای دانمیلر که در حال نوشتن کتابی درباره تجربه یک سال بدون خرید است تصدیق کرد که خانواده برای چهار مناسبت قانون شکنی کردند: خرید کلاه ورزشی و کفش تنیس برای پسرشان جک، باله شنا برای ادری و همچنین یک جاروبرقی.

yk4dfj142ngmjink0j7

زندگی عجیب و بدون خرید یک خانواده در طی یک سال

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار