پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

شلیک به ریئس بیمارستان

406973_966

شلیک به ریئس بیمارستان

ایرج حریرچی ضمن اعلام این خبر درخصوص حادثه اخلال در اورژانس یکی از بیمارستان های بهبهان اظهار کرد: شورای تامین استان برای این موضوع تشکیل شده است و تصمیم گیری های لازم در این خصوص اتخاذ شده تمامی عوامل اختلال در اورژانس شناسایی شدند و برخوردهای قانونی لازم با آنها خواهد شد.قائم مقام وزیر بهداشت در خصوص حادثه روز گذشته بیمارستان شهیدزاده بهبهان که در پی آن دکتر خدادوست رئیس این بیمارستان مورد اصابت تیر با تفنگ شکاری قرار می گیرد، افزود: به طور کامل در جریان جزئیات این حادثه قرار دادیم و اقدامات لازم را برای درمان پزشک مصدوم انجام دادیم.

قائم مقام وزیر بهداشت در نهایت از پی گیری ها و هماهنگی های لازم وزارت بهداشت با مقامات نیروهای انتظامی استان خوزستان در خصوص حوادث اخیر در یکی از بیمارستان های دانشکده علوم پزشکی بهبهان خبر داد و گفت: حوادث اخیر در بهبهان بیشتر ریشه در مسائل فرهنگی دارد و اقدامات لازم قانونی برای خاطیان و عاملان این حادثه اعمال خواهد شد.

حریرچی در مورد فوت بیمار مذکور، در بیمارستان گفت: رسیدگی به پرونده پزشکی بیمار و مطابقت اقدامات درمانی انجام شده با استانداردهای درمانی لازم به طور جداگانه با شکایت همراهان بیمار و نیز مسئولین نظارتی بررسی خواهد شد.

چندی پیش بیماری 38 ساله با علائم درد سینه به اورژانس یکی از بیمارستان های دانشکده علوم پزشکی بهبهان مراجعه می کند که کلیه اقدامات لازم درمانی برای این بیمار انجام می شود ولی متاسفانه بیمار به دلیل پارگی شریان آئورت فوت می کند. در پی این اتفاق، تعدادی از جوانان و بستگان این بیمار با متشنج کردن فضای اورژانس بیمارستان، اقدام به شکستن شیشه ها و تهدید پرسنل اورژانس می کنند.

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار