پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

ناطق نوری: مذاکره کنندگان هسته ای نیازمند حمایت مردم و مسوولان هستند

علی اکبر ناطق نوری

علی اکبر ناطق نوریˈ رییس دفتر بازرسی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به حمایت رهبر معظم انقلاب از مذاکره کنندگان هسته ای، خواستار حمایت جدی همه گروه های سیاسی کشور از آنان شد و گفت: مذاکره کنندگان هسته ای نیازمند پشت گرمی و حمایت هستند.

به گزارش ایرنا، ناطق نوری روز جمعه در مراسم بزرگداشت مرحوم حبیب الله عسگراولادی در مدرسه شهید مطهری، گفت: شیعه تندرو نیست و جلوتر از امام خود حرکت نمی کند.

وی به تذکرات مقام معظم رهبری درباره نگه داشتن حرمت ها اشاره کرد و افزود: وقتی به برخی توهین کنندگان به شخصیت ها می گوییم چرا تابع رهبری نیستید و حرمت ها را نگه نمی دارید؟ می گویند ما می خواهیم جاده صاف کن رهبری باشیم.

ناطق نوری ادامه داد: آیا واقعا در شرایط کنونی جهان، منطقه و کشور به تشنج کشاندن جامعه کار درستی است. ما امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت هستیم.

وی دولت یازدهم را روبرو با سخت ترین چالش ها دانست و گفت: دولت نیازمند حمایت مردم و مسوولان است و نباید در حمایت از آنها کوتاهی کرد.

ناطق نوری ادامه داد: رهبری معظم انقلاب حرف و نظرش را صریح بیان می کنند و درباره تیم مذاکره کننده نیز فرمودند اینها بچه های انقلاب هستند.

وی افزود: ما روزی در حال جنگ با صدام بودیم و امروز دیپلمات های ما در حال تقابل دیپلماتیک با دشمن هستند و در این تقابل به پشت گرمی و حمایت نیاز دارند.

ناطق نوری تیم مذاکرات را مورد تایید رهبر معظم انقلاب دانست و تاکید کرد: حتی در صورت نپذیرفتن پیشنهادهای ایران توسط غرب، حداقل فایده مذاکرات این است که ما دشمن را بهتر شناخته ایم.

وی حمایت صریح مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده در آستانه محرم را نشانه ای معنادار عنوان کرد و افزود: روضه خوان ها و منبری ها مراقب باشند کاسه داغ تر از آش نشوند و آرامش جامعه را در نظر بگیرند.

ناطق نوری به مواضع اخیر مرحوم عسگراولادی برای ایجاد وحدت در میان گروه های سیاسی کشور اشاره کرد و گفت: در این اواخر مرحوم عسگراولادی برای ایجاد وحدت در جامعه و کشور مردانه موضع گرفت.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: عده ای این موضع را که مورد تقدیر رهبری معظم انقلاب قرار گرفت برنتابیدند و شروع به ملامت وی کردند.

ناطق نوری به مبارزات مرحوم عسگراولادی در سال های قبل از انقلاب اشاره کرد و او را مصداق واقعی شیعه دانست و گفت: عسگراولادی بعد از رحلت حضرت امام (ره) همواره با مقام معظم رهبری و مطیع، مخلص و در عین حال آزاده و منصف بود.

/ایرنا

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار