پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

یک شرکت امریکایی «سایت کلاه پهلوی» را تحریم کرد

 کلاه پهلوی ,  سریال کلاه پهلوی

شرکت «directi» به عنوان یکی از ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی، دسترسی به دامنه kolahpahlavi.tv را برای مدیران سایت سریال «کلاه پهلوی» متوقف و از تمدید مجدد این دامنه خوددداری کرد.

روابط عمومی «کلاه پهلوی» اعلام کرد، سایت این سریال تلویزیونی از روز چهارشنبه – بیست و دوم مهر ماه – از دسترس خارج شد.

طی پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد این اقدام جنبه تحریمی داشته و تحریم سایت سریال «کلاه پهلوی» kolahpahlavi.tv از طرف شرکت directi صورت گرفته و دسترسی به سایت این سریال از روز چهارشنبه، بیست و دوم آبان ماه 92 غیرممکن شده است.

مالکیت شرکت ثبت‌کننده دامنه‌های بین‌المللی Directi در حال انتقال به یک شرکت امریکایی است و لذا با توجه به تحریم‌های موجود از سوی کشور امریکا علیه ایران، این احتمال داده می‌شود که محدودیت‌هایی جهت دسترسی کاربران ایرانی به این دامنه و از سوی Directi اعمال شده است.

این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که دست اندرکاران این سایت تلویزیونی با ثبت کنترل پنل این سایت در خارج از کشور، پیش بینی لازم برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی را داشته اند اما به دلیل زیرشاخه ایرانی این سایت و نیز پرداختن این سایت به مباحث خاص، امکان جابجایی و تمدید این دامنه فعلا حذف شده است.

البته اینکه ساپورتر هندی که بخش فنی کلاه پهلوی با آن در ارتباط است، قول داده تا هرچه سریع تر این مشکل را حل کند و یا پنل را تمدید کند و یا اینکه طی روزهای آینده امکان جابجایی و تمدید این دامنه را فراهم کند اما دست‌اندرکاران این سایت به زودی «کلاه پهلوی» را با نشانی جدید www.kolahpahlavitv.ir فعال خواهند کرد.

/ایسنا

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار