پرشین گرند l عکس بازیگران l دانلود فیلم جدید l دانلود اهنگ جدید

نجات مربی بدنساز از دست مرد شیطان صفت

مرد شیطان صفت وقتی نتوانست مربی زن باشگاه بدنسازی را مورد آزار و اذیت قرار دهد با سرقت کیف او از محل گریخت. کارآگاهان متهم را در یک قهوه خانه شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش جام جم، ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح اول اردیبهشت امسال، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یک فقره ورود به عنف به داخل یک باشگاه ورزشی در شهرک اکباتان به کلانتری ۱۳۵ آزادی اعلام شد.

با حضور مأموران در محل باشگاه ورزشی، مربی ویژه سانس بانوان در اظهارات خود به مأموران گفت: ساعت هفت صبح طبق روال هر روز وارد باشگاه شده و منتظر ورود شاگردان خود بودم که در باشگاه به صدا در آمد. به گمان اینکه شاگردانم هستند، اقدام به باز کردن در کرده که ناگهان یک نفر جوان با زدن مشت به صورتم وارد باشگاه شد و مرا به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد.

شاکی افزود: در حالیکه به شدت از سوی این شخص مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودم، متوجه شدم که این جوان تلاش داشت تا مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد که به شدت با او درگیر شدم. زمانیکه وی با مقاومت من روبرو شد، اقدام به سرقت کیف دستی همراه حاوی مقداری وجه نقد و گوشی تلفن همراه کرد و قبل از حضور شاگردانم به سرعت از محل دور شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت به عنف» و به دستور شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده برای ادامه رسیدگی و شناسایی و دستگیری متهم در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی با حضور در محل به بررسی باشگاه و محیط پیرامونی آن پرداخته و با بررسی دوربین های مداربسته یک مغازه سوپرمارکت در فاصله چند متری باشگاه موفق به شناسایی تصویر متهم در لحظه فرار از محل شدند.

با شناسایی تصویر به دست آمده از متهم توسط شاکی، بررسی فرضیه «آشنایی متهم با محل ارتکاب جرم» در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و مدیریت باشگاه با مشاهده تصویر متهم، وی را به عنوان نیروی خدماتی سابق باشگاه مورد شناسایی قرار داد.

مدیریت باشگاه ورزشی نیز به کارآگاهان گفت: این شخص به عنوان نیروی خدماتی و نظافتچی مدتی در این باشگاه مشغول به کار بود.

در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان با مراجعه به محل شرکت خدماتی به بررسی سوابق فردی به نام «حمیدرضا . ط» ۲۲ ساله پرداخته و اطلاع پیدا کردند که هویت «حمیدرضا» یک هویت مجعول بوده و متهم با استفاده از یک جلد شناسنامه دارای سابقه فقدان، خود را با هویت کذب و دروغین معرفی کرده است.

در شرایطی که هیچگونه اطلاعاتی در خصوص هویت واقعی متهم وجود نداشت، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل تردد متهم در یک قهوه خانه در خیابان آذربایجان شدند.

با شناسایی قهوه خانه و اطمینان از حضور متهم در محل، متهم بلامکان که به عنوان کارگر در این مکان مشغول به کار بوده و شب ها نیز در همانجا استراحت می کرد، دستگیر و پس از انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی از سوی شاکی مورد شناسایی قرار گرفت.

با شناسایی هویت واقعی متهم به نام «فرید» (۲۷ ساله) و بررسی سوابق وی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم یکی از مجرما سابقه دار در زمینه ارتکاب جرایم مختلف ورود به عنف اماکن، کیف قاپی و… و دارای سوابق متعدد تحمل کیفر در ندامتگاه های مختلف کشور می باشد.

متهم که در زمان دستگیری منکر هرگونه سرقت به عنف و تلاش برای آزار و اذبت شاکی شده بود، در ادامه تحقیقات و پس از مواجه حضوری با شاکی به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جرایم خود اعتراف کرد .

متهم در اعترافات خود گفت: در مدت زمان کوتاهی که در باشگاه به عنوان نیروی خدماتی مشغول به کار بودم، اطلاعات کاملی در خصوص سانس و نوبت کلاس های ورزشی به ویژه کلاس های ویژه بانوان پیدا کرده بودم و با استفاده از همین اطلاعات و زمانی که مربی ویژه بانوان به تنهایی در داخل باشگاه حضور داشت، به قصد آزار و اذیت وی وارد محل شده اما زمانی که موفق به این نشدم اقدام به سرقت کیف دستی همراه او کرده و از محل متواری شدم.

سرهنگ محمد اشراقی معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهم در طول چند سال گذشته در مراکز مختلف تجاری، به ویژه مراکز تهیه و توزیع غذا به عنوان پیک موتوری و یا نیروی خدماتی مشغول به کار بوده و این احتمال وجود دارد که در پوشش پیک موتوری و یا نیروی خدماتی اقدام به ارتکاب جرایم مختلف کرده باشد. به همین خاطر از کلیه شهروندان مختلف که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت، تهدید ، ضرب و جرح و… قرار گرفته اند دعوت و درخواست می شود تا جهت شناسایی متهم به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

۰نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود


کد وبگذار